KARIERA

Zobacz karierę naszych Stylistów czyli od Asystenta do Fryzjera w Milek Design

Kasia

Kasia Rozpoczynała jako Asystent Fryzjera w salonie przy ul. Hożej 40. Jako Młody Talent przeniosła się do salonu przy ul. Tamka 29. Tam awansowała na Starszą Stylistkę.

Kornel

Kornel Na początku (2009r) był Asystentem w salonie przy pl. Dąbrowskiego 7. Tam awansował na Starszego Stylistę. Teraz spotkać go można w salonie na Tamka 29.

Tina

Tina Jej start w Milek Design to otwarcie salonu przy ul. Hożej. Była Asystentem, ale dzięki zaangażowaniu od lat jest Starszą Stylistką przy ul. Tamka 29.

Sebastian

Sebastian Pracę jako Asystent rozpoczął dzień po egzaminie zawodowym. Teraz jest Starszym Stylistą w salonie przy pl. Dąbrowskiego 7.

Marta

Marta Od 2007 roku związana jest z saloniem przy pl. Dąbrowskiego 7. Najpierw była Asystentem, później Młodym Talentem, Młodszą Stylistką i w końcu Starszą Stylistką.

Ola

Ola W salonie przy pl. Dąbrowskiego jest z małą przerwą od 2007 roku. Zaczynała od stanowiska Asystenta.
Dziś jest Starszą Stylistką.

Bartek

Bartek Na początku salonu przy ul. Hożej 40 był Asystentem, szybko awansował i już od wielu lat jest Starszym Stylistą.

Martyna

Martyna Rozpoczynała w salonie przy pl. Dąbrowskiego 7 jako Asystent Fryzjera. Od wielu lat jest już Starszą Stylistką.

Monika

Monika Doskonale pamięta początki salonu przy ul. Hożej 40, bo jest w nim od 2011 roku.

Ewa

Ewa Pracę w salonie przy pl. Dąbrowskiego zaczęła na początku 2011 roku. Była Asystentem, Młodym Talentem, Młodszym Stylistą i w końcu Starszym Stylistą.

Wiola

Wiola W salonie przy pl. Dąbrowskiego rozpoczynała praktyki fryzjerskie, później była Asystentem Fryzjera. Dziś jest już Starszą Stylistką w salonie przy ul. Hożej 40.

Kamilian

Kamilian w 2012 roku rozpoczął pracę jako Asystent Fryzjera w salonie przy pl. Dąbrowskiego 7. Dziś jako starszy stylista przyjmuje w salonie na Tamka 29

AKADEMIA MILEK DESIGN

Miejsce, w którym Młode Talenty Fryzjerstwa szlifują swój potencjał. Marzysz o zostaniu Fryzjerem Stylistą? Dołącz do nas!

SALON NA PL. DĄBROWSKIEGO

Plac Dąbrowskiego 7
00-057 Warszawa – Centrum

TERMINY STRZYŻENIA PRZEZ MŁODE TALENTY

Poniedziałek

9:00-21:00

Akademia Milek Design © 2018 by BusinessWeb